Suomen Kosmetologien Yhdistys

Kellosilta 2 B LT 66, 00520, Helsinki

star_pink

Erika
Kuoppa

palvelupäällikkö

palvelutoiminnot, sidosryhmät, Kosmetologipäivät

erika.kuoppa@skykosmetologi.fi

050 415 6239

Johanna
Kuusamo

talouspäällikkö (ma-to)

taloushallinto, laskutus

johanna.kuusamo@skykosmetologi.fi

laskutus@skykosmetologi.fi

044 334 6205

Ida
Varonen

viestintäkoordinaattori

verkkosivut, sosiaalinen media, SKY-Kosmetologi-lehden Luuppi- & Uutta alalla aineisto

ida.varonen@skykosmetologi.fi

0503645660

Marleena
Lipiäinen

jäsenpalvelukoordinaattori

jäsenpalvelu, SKY-kosmetologi-lehden ilmoitukset

marleena.lipiainen@skykosmetologi.fi

050 415 6254

star_pink

Lähettiläät

Lappi

Heidi
Poikonen

poikonenheidi@outlook.com

Länsi-Suomi

Varsinais-Suomi

Katja
Kangasvieri

k.kangasvieri@gmail.com

Pohjois-Pohjanmaa

Kaisuleena
Joenväärä

kaisuleena@vaniliini.fi

star_pink

Jaostot

SKY-nuoret

Jaosto on suunnattu alle 30 vuotiaille
SKY-jäsenille. Ikäraja ei kuitenkaan ole ehdoton.
Seuraa meitä Facebookissa SKY-nuoret ja
instagramissa @skynuoret

Maija Salminen

salminen.maija@icloud.com

SKY-seniorit

Jaostoon voivat liittyä 20 vuotta alalla toimineet
tai 65 vuotta täyttäneet SKY-jäsenet.

Riikka Lonka

riikkalonka@gmail.com

Marita Koskinen

info@kauneushoitola.eu

SKY-erikoiskosmetologit

Jaostoon voivat liittyä kaikki erikoiskosmetologin
koulutuksen saaneet SKY-jäsenet.

Seuraa meitä Facebookissa SKY – erikoiskosmetologijaosto